Шампионска Лига групова фаза футбол 01.11.2017г.

Шампионска Лига групова фаза футбол! Снощи в 21:45ч. се изиграха осем срещи от най-гледаното първенство по футбол – Шампионска Лига. Някои от срещите завършиха с доста неочакван резултат, а повече за тях ще видите по-долу в статията…

Ето и резултатите от мачовете:

АС Рома – Челси

Италианският тим Рома разгроми английския Челси с 3-0, като домакин! В предишната среща помежду им двубоят завърши равен, с резултат 3-3. Головете в снощния мач бяха дело на Стефан Ел Шаарауи, с попадения в 1-та и 36-та минута от мача, а за крайното три беляза Диего Пароти. Така Рома стигна до победа, въпреки че фаворит в мача бяха Челси.

Атлетико Мадрид – Карабах

След множество атаки и определено доминиране на терена, Атлетико не успя да победи азербейджанския тим Карабах, а завършиха 1-1! Първия гол беляза играчът на Карабах, Вилде-Доналд Герие, а по-късно Томас изравни резултата и оформи крайното 1-1.

Базел – ЦСКА Москва

Снощи домакините не успяха да удържат руския тим и загубиха с 1-2! За сметка на това Базел беше победителя в предния мач. Домакините поведоха в срещата с гол на Лука Дзуфи в 32-та минута, а през второто полувреме Алан Дзагоев и Портус Вернблуум обърнаха резултата и донесоха победата на гостите.

Манчестър Юнайтед – Бенфика

Снощи червените дяволи надвиха Бенфика с 2-0! Мачът не започна много добре за Юнайтед, след като Антони Марсиал опусна дузпа в 15-та минута. По-късно вратарят на гостите Миле Свилар допусна автогол. В 78-та минута съдията отсвири втора дузпа за Юнайтед и Дейли Блинд успя да я реализира, което доведе до крайния резултат от срещата.

Олимпиакос – Барселона

Снощи Каталунците гостуваха на гръцкия Олимпиякос! Срещата завърши с нулево равенство, въпреки че Барса отправи доста изсрели към домакинската врата. В предишната им среща Барселона успя да победи с 3-1, на свой терен.

ФК Парис Сен Жермен – Андерлехт

Снощи домакините разбиха Андерлехт с 5-0! Зад головете застанаха Марко Верати, бившата звезда на Барселона- Неймар и Лайвин Курзава, с три попадения.

Селтик – Байерн Мюнхен

Снощи гостите от Мюнхен победиха Селтик с 1-2! Първия гол беляза играчът на Байерн- Кингсли Коман в 22-та минута. В 74-та минута Калъм МакГрегър изравни, а 3 минути по-късно Давид Алаба направи асистенция на Хави Мартинес, който вкара решаващия гол в мача.

Спортинг Лисабон – Ювентус

Снощи двата тима стигнаха до равенство 1-1! Въпреки че гостите водеха мача, те не успяха да достигнат до победа. Определено фаворитът за този двубой беше Ювентус. През първото полувреме Бруно Сезар поведе в полза на домакините, а през второто Гонзало Игуаин беляза с асистенция от Куадрадо.

Това бяха всички двубои от ШЛ изиграли се вчера. Довечера ще се играят другите осем мача от това първенство. Ако искате да се информирате за резултати от други скорошни първенства или да се възползвате от нашите онлайн бонус код предложения, може да прегледате останалата част от сайта ни ТУК!