Гостите от Рома успяха да надвият лидера в класирането Наполи!

Гостите от Рома успяха да надвият лидера в класирането Наполи! Снощи в 21:45 часа се изигра дългоочакваната среща между двата тима. Тя се състоя на стадион “Сао Пауло”. Но за изненада на всички гостите успяха да надвият домакините с 4-2, което успя да разклати шанса им за лидерство. Ювентус са зад тях с една точка и мач по-малко. Подробен коментар на срещата ще бъде показан по-долу в статията.

Наполи – АС Рома

Мачът въпреки всичко може да бъде наречен дерби. За главен съдия на срещата беше представен Давиде Маса. Опасните атаки започнаха веднага след първия съдийски сигнал. Още през 6-тата минута от двубоя, Лоренцо Инсиние надитри вратаря с прецизен удар в долния десен ъгъл и откри резултата за Наполи. Една минута след това Ченгиз Юндер успя да изравни резултата, след като ударът му рикошира и затрудни Пепе Рейна. Двадесет минути по-късно нападателят на Рома Един Джеко отлично засече центриране с глава и доведе до второ попадение за гостите. До края на полувремето не се случиха други опасни положения.

Второто полувреме вървеше наистина спокойно до 73-та минута. Кулминацията на мача предстоеше. Един Джеко успя да отправи невероятен удар към вратата на Пепе Рейна, който попадна в горния ляв ъгъл. До четвърти гол за Рома се стигна 5 минути по-късно. Неговият автор беше Диего Пероти, който успя да засече отклонена топка в наказателното поле. В добавените две минути на двубоя Наполи успя да сформира атака. Завършващият удар нанесе Дрис Мертенс и така се оформи крайното 2-4!

Това беше всичко за срещата между двата тима. Днес ще се играят други седем срещи от 27-ия кръг на “Серия А”. Срещи на които може да залагате. Ние от Бонус Кодове сме се постарали да Ви предложим различни бонуси, за онлайн букмейкъри, в случай че все още не сте регистрирани. Вземете нашите: Бет365 бонус код, Бетфеър бонус код, Ефбет бонус код.