Манчестър Сити със заслужена победа, за разлика от Юнайтед 14.12.2017г.

Манчестър Сити със заслужена победа, за разлика от Юнайтед! Тази сряда се изиграха седем двубоя от 17-тия кръг на Висшата Лига в Англия. Наблюдаваха се очакваните интересни двубои. Някои клубове постигнаха огромни победи, а други се задоволиха с равенство. Кратки коментари за някои от срещите, ще видите тук в статията.

Саутхямптън – Лестър

Снощи гостите от Лестър показаха хладнокръвната си игра срещу тима на Саутхямптън. Гостите победиха с 4-1! През първото полувреме се наблюдаваше разстрел на домакинската врата. Автор на първия гол стана Рияд Марез в 11-та минута. В 32-та минута Шинджи Оказаки изстреля отскочила топка, която преодоля вратаря, а 6 минути по-късно Анди Кинг беляза третия гол. В средата на второто полувреме домакините скъсиха резултата, след като Мая Йошида отправи удар с глава, но малко по-късно Шинджи Оказаки отигра центриране на Джейми Варди и оформи крайния резултат.

Суонзи – Манчестър Сити

Заслужена победа за гостът Сити! Вчера водачът в класирането- Манчестър Сити, разби Суонзи с 4-0, което донесе нови 3 точки на отбора. Резултатът беше открит след гол на Давид Силва в 27-та минута. Седем минути по-късно Кевин Де Бройне добави втория гол. В началото на второто полувреме Рахим Стърлинг отправи пас към Давид Силва, който беляза втория си гол в мача, а през 85-та минута Серхио Агуеро демонстрира страхотна техника, оставяйки вратаря безпомощен.

Манчестър Юнайтед – Борнемут

Въпреки че домакинът Юнайтед спечели двубоят с 1-0, Борнемут беше истинският победител. Единственото попадения в мача беляза Ромелу Лукаку в 25-та минута от срещата. Виновникът за победата на червените дяволи беше вратарят Давид Де Хеа, който извади близо 10 опасни положения от вратата си. Юнайтед имаха далеч по-малко изстрели, но резултатът е на лице.

Това бяха най-интересните двубои, изиграли се вчера. Ако обичате спорта и спортните залози, не спирайте да посещавате Бонус Кодове! В сайтът може да откриете нашия Бет365 бонус код, при направата на нова регистрация. Предлагаме и бонуси за други големи онлайн букмейкъри като Бетфеър и Ефбет!