Български футбол Лудогорец 27.10.2017г.

Български футбол Лудогорец! Напоследък се говори много срещу българския футбол. И наистина има много негативни критики за нашите български тимове, както и за националния ни отбор по футбол. Но има и такъв отбор, който достига до добри резултати, както в А група така и извън българските първенства. Този отбор е точно Лудогорец. По-долу може да се запознаете с последните постижения и победи на Орлите от Разград.

Участието на българския шампион в Лига Европа! До момента Лудогорец са на първо място в квалификационната група C на Лига Европа, със седем точки, като имат две победи и едно равенство. В тази група са отборите Хофенхайм, Спортинг Брага и турският Башакшехир. Последни срещи на Лудогорец в Лига Европа:

Спортинг Брага – Лудогорец (0-2)

Лудогорец – Хофенхайм (2-1)

Башакшехир – Лудогорец (0-0)

Участието на Лудогорец за Купата на България! Първият мач на Орлите за купата, беше срещу тима на Оборище. Среща в която Лудогорец победи с (3-2). На осминафинален мач отборът от Разград се изправи срещу Берое. Разградчани бяха домакини на мача и победиха с дузпи. В редовното време мачът завърши (1-1). Първото попадение в мача беляза играчът на Берое, Камен Хаджиев в 24-та минута от мача, а по-късно Густаво Кампаняро изравни, с гол от дузпа. Така Лудогорец продължи към четвъртфинал.

Участието на Лудогорец Разград в Група А! Орлите се представят блестящо в българското първество. Те са на първо място с 33 точки, следвани от ЦСКА София (28т.) и Левски (25т.). Досега Лудогорец не са допускали загуба, като имат 3 равенства и 10 победи, което показва наистина чудесна форма от страна на нашия шампион. Ето и последните пет срещи, които Орлите са изиграли за българското първенство:

Лудогорец – Етър (4-0)

Черно Море – Лудогорец (0-1)

Лудогорец – Берое (2-0)

Септември София – Лудогорец (1-4)

Лудогорец – Ботев Пловдив (2-1)

Това бяха досегашните изяви и постижения на българския шампион от Разград. Ако искате да прочете други спортни статии или да получите нашите онлайн бонус код предложения посетете останалата част от сайта ни ТУК!