България държи първо място в групите! 15.10.2018г.

България държи първо място в групите! До момента националният ни отбор по футбол се представя на високо ниво, в турнира на УЕФА- Лига на Нациите. Нашите са разпределени в лига “C”. Събота те постигнаха своята трета поредна победа. Повече за двубоя Ви предстои да научите тук.

За да залагате на спортни събития, с по-големи средства, се възползвайте от начален Бет365 бонус код, чиято стойност достига 100 лева!

В групата на българите са отборите на Норвегия, Кипър и Словения. В първият ни мач успяхме да победим Словения, като гости, с 2-1. Втората среща беше тази срещу Норвегия, в която като домакин се наложихме с 1-0. Остава да споменем и за победата над третия отбор в групата- Кипър.

България – Кипър

Двубоят стартира в 21:45 часа, на националния стадион “Васил Левски”. Въпреки силното първо полувреме, което българите направиха, Кипър успя първи да реализира попадение. Притежанието на топката през първото беше 61% на 39%. Въпреки това, в 41-та минута, Григорис Кастанос отбеляза попадение, след асистенция от Андреас Авраам.

След почивката домакините излязоха решени да обърнат играта. Бихме потвърдили, че втората част на двубоя беше изцяло за нашите. В 59-та минута Кирил Десподов изравни резултата, след подаване от Страхил Попов. Десет минути по-късно, играчът на Ботев Пловдив- Тодор Неделев отбеляза второто попадение, с което сложи край на мача.

Следващата среща на “лъвовете” ще бъде срещу Норвегия. Тя ще започне утре в 21:45 часа, на стадион “Улевол” в град Осло. Двубоят може да бъде наблюдаван по БНТ, или от прякото предаване на Bet365. До момента точките на България са 9. Следва ги Норвегия с 6 точки, Кипър – с 3, а тимът на Словения все още няма победа.

Следете блога на Бонус Кодове за повече спортни статии!